safety.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

Wsparcie finansowe dla inicjatyw i instytucji IMO

Prace IMO nad wsparciem dla marynarzy, emisji gazów cieplarnianych i powiązanych instytucji edukacyjnych otrzymały wsparcie finansowe od rządu Malezji. Środki zostaną przeznaczone na szereg działań:

  • wsparcie marynarzy na linii frontu COVID-19 – 25 000 £
  • Fundusz Powierniczy Współpracy Technicznej Gazów Cieplarnianych IMO (GHG) – 25 000 £
  • Światowy Uniwersytet Morski ( WMU ) – 117 400 USD

Kontrole zostały przedstawione Sekretarzowi Generalnemu IMO Kitackowi Limowi przez JE Wee Ka Siong, Ministra Transportu Malezji, podczas obchodów 50. rocznicy Malezji w przyjęciu IMO w Malezyjskiej Wysokiej Komisji (19 października).

Fundusze na wsparcie marynarzy na pierwszej linii frontu COVID-19 zostaną wykorzystane przez Seafarer Crisis Action Team ( SCAT ) IMO , który do tej pory zajmował się ponad 500 sprawami z udziałem tysięcy marynarzy.

Fundusz powierniczy multi-dawca dla gazów cieplarnianych jest dobrowolny fundusz powierniczy dostarczając dedykowane źródło wsparcia finansowego dla współpracy technicznej i działań w zakresie budowania potencjału, aby wspierać realizację Pierwotnego IMO strategii gazów cieplarnianych .

Malezja jest pionierskim krajem pilotażowym w ramach IMO-Norwegia GreenVoyage2050 i niedawno rozpoczęła prace nad projektami pilotażowymi mającymi na celu wsparcie przejścia żeglugi na niskoemisyjną przyszłość.

źródło: IMO

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY

Admin

Z sercem na pokładzie

W czwartek (9.06) załoga samolotu transportowo – desantowego M28B z 43. Bazy Lotnictwa Morskiego wykonała