safety.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

PRZESZKOLENIE W ZAKRESIE SPRAWOWANIA OPIEKI MEDYCZNEJ NAD CHORYM IMO 1.15

Ośrodek Szkoleniowy Maritime Safety & Security zaprasza marynarzy na szkolenie morskie STCW – PRZESZKOLENIE W ZAKRESIE SPRAWOWANIA OPIEKI MEDYCZNEJ NAD CHORYM IMO 1.15 – Medical Care Odnowienie.

Szkolenie odbędzie się w dniu 21.07.2021 roku i będzie prowadzone przez Przemka Kaczmarka instruktora ratownika z 25 letnim doświadczeniem pracy w pogotowiu ratunkowym oraz z 15 letnim doświadczeniem dydaktycznym m.in. w szkoleniach ratowników pogotowia ratunkowego. Szkolenie praktyczne na fantomach i symulatorach.

Będziemy szkolić m.in. jak przyjmować poród z praktyczną nauką na fantomie, jak wykorzystywać sprzęt medycyny taktycznej m.in. opatrunki CELOX i stazę taktyczną, igłę do odbarczania w przypadku ran kutych i postrzałowych do jakich mozę dojść w rejonach aktywności pirackiej. Uczestnicy szkolenia będą m.in. mieli możliwość dokonania tracheotomii oraz wkłuć na specjalnie przygotowanych fantomach i mięsie, praktycznej nauki zabezpieczenia amputacji urazowej części ciała i zabezpieczenie ich do replantacji w szpitalu.

Gwarantujemy, że Uczestnicy szkolenia zdobędą odpowiedzi na swoje wszystkie pytania i wątpliwości związane z opieką medyczną i ratowaniem życia. Skontaktuj się z nami postaramy się zorganizować szkolenie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Kontakt: +48 91 433 63 60, 602 671 167, email: office@maritime-security.eu, www.maritime-security.eu, www.szkoleniadlamarynarzy.pl

Sebastian Kalitowski/ Maritime Safety & Security

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY

Admin

Dwie akcje ratownicze na Bałtyku

19 i 20 czerwca załogi śmigłowców ratowniczych Mi-14PŁ/R i W-3WARM Anakonda ewakuowały pasażerów wycieczkowca oraz

Admin

Z sercem na pokładzie

W czwartek (9.06) załoga samolotu transportowo – desantowego M28B z 43. Bazy Lotnictwa Morskiego wykonała