safety.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

Maersk Training UK uruchamia zmodernizowane centrum szkoleniowe i bezpieczeństwa o wartości 720 000 funtów

Maersk Training UK (MTUK) uruchomił pierwszą połowę swojego odnowionego centrum bezpieczeństwa i przetrwania w Aberdeen, które przeszło remont w wysokości 720 tysięcy funtów, aby zapewnić, że spełnia potrzeby branży w zakresie przyszłości i transformacji energetycznej.

Inwestycja umożliwiła unowocześnienie obiektów szkoleniowych i wzmocniła ofertę centrum w zakresie bezpieczeństwa dla pracowników na Morzu Północnym. Zainstalowanie nowej technologii pozwoli centrum na prowadzenie kursów szkoleniowych specjalnie dla przemysłu odnawialnych źródeł energii i poprawi jego ofertę usług dla sektora ropy i gazu, umożliwiając MTUK świadczenie kompletnych usług z bazy w Wielkiej Brytanii.

fot. Maersk

Kursy i udogodnienia zostały opracowane w celu umożliwienia prostego przejścia między przedmiotami, aby zapewnić, że szkolenie w centrum pomaga wspierać przedsiębiorstwa w obecnym klimacie i dla przyszłego miksu energetycznego. Nowe obiekty dostępne w centrum obejmują większy basen, specjalnie zaprojektowaną jednostkę do ćwiczeń na wysokości i w ograniczonej przestrzeni, symulator pierwszej pomocy oraz dedykowany symulator podstawowego szkolenia technicznego – jedyny taki w Aberdeen.

fot. Maersk

Leonardo Machado, dyrektor zarządzający MTUK, powiedział: „Otwarcie naszego zmodernizowanego centrum szkoleniowego jest zwieńczeniem miesięcy ciężkiej pracy i badań, aby zapewnić, że mamy ofertę odzwierciedlającą stale rozwijający się sektor energetyczny.

„Morze Północne zawsze znajdowało się w czołówce innowacji i bezpieczeństwa, a nasze nowe obiekty pozwolą nam zapewnić firmom kompleksową obsługę, aby wspierać je w wykorzystaniu możliwości, jakie stwarza transformacja energetyczna, jednocześnie obsługując ropę i gaz oraz zapewnienie, że branża nadal będzie światowym liderem w zakresie bezpieczeństwa i innowacji ”.

Druga połowa remontu zakończy się latem. Będzie to obejmować zupełnie nowy, zaawansowany obiekt przeciwpożarowy, który zapewni pełny zestaw akredytowanych szkoleń z zakresu reagowania na sytuacje awaryjne dla zespołów straży pożarnej zajmującej się ropą naftową i gazem, morskich i przemysłowych.

fot. Maersk

MTUK zainwestował również w kursy e-learningowe i rozszerzył swoją ofertę cyfrową. Obejmuje to aktualizację usługi zarządzania szkoleniami (TMS), która pozwala firmie MTUK oferować skuteczne i bezpieczniejsze rozwiązanie do szkolenia delegatów.

Pan Machado dodał: „W ubiegłym roku nastąpiła sejsmiczna zmiana w sposobie działania firm, w wyniku czego zainwestowaliśmy w technologię wymaganą, aby umożliwić nam cyfrowe szkolenie firm. Wykorzystanie przez nas inteligentnych technologii do zarządzania potrzebami szkoleniowymi pozwala nam na lepsze partnerstwo z naszymi klientami i zapewnia, że ​​oferujemy kompletną ofertę usług.

„Zgodnie z jedną z wartości firmy„ Nasi pracownicy ”, zainicjowaliśmy wewnętrzny program„ umiejętności ludzi ”, inwestując czas, energię i wysiłek w rozwój każdego pracownika. Nacisk kładziony jest na identyfikację osobistych i wspólnych wartości, aby zapewnić, że każdy aspekt firmy będzie działał jako jeden wielofunkcyjny zespół o wysokiej wydajności, który chce zapewnić każdemu klientowi lepsze doświadczenie w nauce ”.

Centrum Portlethen będzie oferować szereg kursów, w tym szkolenia w zakresie produktów odnawialnych oraz produktów naftowych i gazowych zatwierdzonych przez OPITO, produktów energii odnawialnej zatwierdzonych przez GWO, produktów morskich zatwierdzonych przez STWC, a także szereg specjalnych kursów szkoleniowych dla firm.

Źródło: Maersk Training

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY

Admin

Dwie akcje ratownicze na Bałtyku

19 i 20 czerwca załogi śmigłowców ratowniczych Mi-14PŁ/R i W-3WARM Anakonda ewakuowały pasażerów wycieczkowca oraz

Admin

Z sercem na pokładzie

W czwartek (9.06) załoga samolotu transportowo – desantowego M28B z 43. Bazy Lotnictwa Morskiego wykonała