safety.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

Kongsberg Digital i Aker BP przedłużają umowę o współpracy w celu przyspieszenia wykorzystania danych

Celem umowy jest dostarczenie rozwiązania na skalę korporacyjną do agregacji i wizualizacji danych w czasie rzeczywistym, pomagając Aker BP poprawić wydajność, bezpieczeństwo i zoptymalizować operacje odwiertów .

Kongsberg Digital (KDI) ma przyjemność ogłosić, że podpisał nową przedłużoną umowę z Aker BP na dalsze wzmocnienie rozwiązań cyfrowych operatora. Opierając się na dotychczasowej współpracy, która trwa od momentu powstania Aker BP, KDI będzie nadal przyczyniać się do przyspieszenia procesu cyfryzacji Aker BP, umożliwiając dostęp do danych w chmurze w czasie rzeczywistym, wspierając podejmowanie decyzji i poprawiając wydajność.

„Cieszymy się, że możemy jeszcze bardziej wzmocnić naszą współpracę z Aker BP dzięki tej rozszerzonej umowie”, mówi Pedro Alcântara, starszy wiceprezes Digital Wells w Kongsberg Digital. „Doceniamy, że Aker BP nadal pokłada zaufanie w jakości i wydajności, które oferujemy w SiteCom”.

SiteCom Enterprise Cloud to scentralizowane repozytorium danych w czasie rzeczywistym i danych historycznych z odwiertów i odwiertów z zaawansowaną platformą, na której abonenci uzyskują dostęp do potężnych aplikacji typu „plug and play”. Nowa umowa jest dostarczana jako oprogramowanie jako usługa (SaaS), co pozwala Aker BP na skalowanie zgodnie z wymaganiami operacyjnymi.

„Odpowiada nam, że jesteśmy pierwszą firmą, która skorzysta z SiteCom Enterprise Cloud i możliwości, jakie daje. To uwolni więcej danych i będzie kolejnym krokiem w cyfrowej transformacji naszej branży – transformacji, w której nie tylko chcieliśmy być pierwsi, ale także najlepsi” – mówi Tommy Sigmundstad, starszy wiceprezes ds. wiercenia i studni w Aker BP.

Umowa została podpisana pomiędzy Kongsberg Digital i Aker BP w dniu 2 -go listopada 2021, i oczekuje się, że zmodernizowane integracje systemów odbyć się w ciągu najbliższych miesięcy.

źródło: Kongsberg

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POZOSTAŁE ARTYKUŁY