safety.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

Firma Capanet Communications została wybrana przez firmę Kymeta jako dostawca strategiczny mający na celu poprawę wydajności globalnej sieci satelitarnej

Kymeta wykorzysta wiodący w branży pakiet Capanet Ops Suite firmy Capanet Communications i wykorzysta swoje operacje zarządzania siecią oraz narzędzia do raportowania wydajności, aby poprawić wydajność sieci satelitarnej.

Firma Capanet Communications ogłosiła, że ​​Kymeta Corporation wybrała oprogramowanie do zarządzania operacjami sieciowymi firmy Capanet w celu optymalizacji swojej globalnej sieci satelitarnej. Kymeta wykorzysta platformę Capanet Ops Suite w ramach wieloletniej umowy, aby zapewnić krytyczny wgląd w wydajność swojej sieci. Oparte na chmurze rozwiązanie programowe bezproblemowo integruje się z siecią Kymeta, zapewniając całościowy obraz wykorzystania sieci, dystrybucji i użytkowania zdalnego. Pakiet Capanet Ops Suite oferuje niezawodny mechanizm analizy sieci i strukturę raportowania, która zapewnia zespołowi operacyjnemu sieci informacje w czasie rzeczywistym umożliwiające podejmowanie decyzji w oparciu o dane dotyczące udostępniania i konfiguracji sieci. Rozwiązanie zapewnia Kymecie widoczność potrzebną do optymalizacji sieci i obniżenia kosztów sieci, dzięki czemu łączność satelitarna jest bardziej przystępna dla każdego.

Rozwiązania komunikacyjne Kymeta zostały stworzone specjalnie z myślą o mobilności i zaprojektowane tak, aby spełniać potrzeby globalnej obrony, rządu, bezpieczeństwa publicznego i klientów komercyjnych. Oprócz dostarczenia jedynej na świecie dostępnej na rynku, sterowanej elektronicznie płaskiej anteny panelowej bez ruchomych części, Kymeta ™ u8, firma oferuje również Kymeta ™ Broadband, globalną sieć satelitarną dostosowaną do anten o bardzo małej aperturze. Integracja pakietu Capanet Ops Suite zapewni optymalną wydajność w obsłudze sieci, maksymalizując dostępną przepustowość i zapewniając klientom Kymeta najlepszą w swojej klasie jakość usług.

„Cieszymy się, że możemy dodać pakiet Capanet Ops Suite do naszej platformy narzędzi do monitorowania sieci i obsługi klienta” – powiedział Victor Jimenez, dyrektor ds. Operacji sieciowych w firmie Kymeta. „Poziom wglądu w wydajność i wykorzystanie sieci zapewniany przez Ops Suite pomoże nam zoptymalizować inżynierię sieci i wydatki, prognozować przyszłe potrzeby w zakresie przepustowości i zapewnić najwyższą jakość usług dla klientów Kymeta ™ Broadband”.

Źródło: Capanet Communications

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY

Admin

Dwie akcje ratownicze na Bałtyku

19 i 20 czerwca załogi śmigłowców ratowniczych Mi-14PŁ/R i W-3WARM Anakonda ewakuowały pasażerów wycieczkowca oraz

Admin

Z sercem na pokładzie

W czwartek (9.06) załoga samolotu transportowo – desantowego M28B z 43. Bazy Lotnictwa Morskiego wykonała