safety.stoczniowy.pl

twoje źródło informacji

Dlaczego 7480 statków korzysta z rozwiązań GTMartime?

Jesteśmy ekspertami w zakresie morskiego przesyłania danych

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu rozumiemy specyficzne potrzeby przemysłu morskiego w zakresie danych. Nasze niezawodne usługi i niezrównane wsparcie 24/7, 365 pomagają uprościć złożoność zdalnej łączności, zapewniając bezpieczeństwo i podróżowanie we właściwym kierunku. Kupując usługę GTMaritime, korzystasz ze zintegrowanej relacji przez długi czas.

Nasze rozwiązania dla statków zwiększają wydajność

Jesteśmy czymś więcej niż tylko pocztą. Nasze w pełni zoptymalizowane rozwiązania flotowe, w tym poczta morska, są dokładnie testowane, aby zapewnić najwyższą dostępność i nadmiarowość usług. Nasze usługi i globalne wsparcie techniczne ułatwiają życie zarówno załodze, jak i działom IT na lądzie. Wartość dodana, aby zapewnić gotowość do regulacji i optymalną wydajność pracy.

Rozwiązania bezpieczeństwa GTMaritime są dostarczane niezależnie od czasu antenowego, sprzętu i oprogramowania, dzięki czemu mogą pracować w ramach obecnej infrastruktury IT statku.

Są w stanie zintegrować się z rozwiązaniami z brzegu, takimi jak Office365. W przeciwieństwie do aplikacji, które nękają uwagę i zakłócają przepływ pracy, usługa działa cicho w tle, więc jedyną rzeczą, którą zauważą użytkownicy końcowi, jest ograniczenie niechcianych i potencjalnie szkodliwych wiadomości.

Pomagamy zmniejszyć cyfrowe ryzyko operacyjne

Nasza specjalistyczna wiedza techniczna w dziedzinie morskiej umożliwia nam tworzenie pewności dzięki wysokiej jakości zabezpieczeniom i zintegrowanym usługom danych, łatwym w użyciu platformom i zdalnemu wdrażaniu, które nadal zmniejszają powierzchnię ataku i domyślnie zachowują optymalną poufność. Oferujemy najwyższą integralność i kontrolę przepustowości.

Cały ruch pocztowy przechodzący przez bramy GTMaritime jest dokładnie skanowany pod kątem potencjalnie szkodliwych treści lub ładunków, zanim zostanie przesłany i wpuszczony na pokład. Silnik zaawansowanej ochrony przed zagrożeniami (ATP) będący sercem systemu wykorzystuje najnowsze algorytmy i techniki sztucznej inteligencji, aby osiągnąć 100% współczynnik wykrywania złośliwego oprogramowania i stanowi część kompleksowego, bezpiecznego rozwiązania, w tym ochrony przed phishingiem , antywirusami i zarządzaniem spamem .

Nasze rozwiązania są o krok do przodu, jeśli chodzi o niezawodność w przyszłości

Rozumiemy rosnące wymagania związane z utrzymaniem łączności na morzu i patrzymy w przyszłość na nadchodzące wyzwania. Jako partner napędzany innowacjami, nieustannie rozwijamy nasze wsparcie i usługi. Nasze wysokowydajne oprogramowanie zapewnia przyszłą niezawodność, gwarantując bezpieczeństwo i działanie wszędzie tam, gdzie może Cię przynieść przyszłość.

„Nasi klienci pracują w niestandardowych środowiskach sieciowych, łącząc ze sobą sprzęt i systemy od wielu dostawców, korzystając z wielu połączeń satelitarnych w odległych lokalizacjach. Naszym wyzwaniem jest zrozumienie tych wymagań i opracowanie rozwiązań, które zapewnią wydajną, niezawodną i przede wszystkim bezpieczną transmisję danych ”.

Źródło: gtmaritime

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

POZOSTAŁE ARTYKUŁY

Admin

Z sercem na pokładzie

W czwartek (9.06) załoga samolotu transportowo – desantowego M28B z 43. Bazy Lotnictwa Morskiego wykonała